Vouchery do escape room na prezent

Autor artykułu user2 - 13-07-22

escape room na prezent

Nie da się ukryć, że urodziny dziecka to jedna z tych okazji, którą rodzice starają się wyjątkowo celebrować. Mimo wszystko jednak zawsze pojawia się dylemat odnośnie tego, jaki prezent zadowoli naszą pociechę. Okazuje się bowiem, że dzieci mimo wszystko mogą okazać się dość wybredne i nie zadowolą się prezentem, który nie trafi w ich gusta. Jednak jednym z lepszych pomysłów może okazać się zakupu vouchera na escape room. Czy więc będzie to dobry pomysł?

Escape room na prezent – czy to dobry pomysł na prezent dla dzieci?

Escape room na prezent to jeden z tych upominków, który wręczany jest dzieciom coraz częściej. Głównie wynika to z faktu rosnącej popularności tego typu rozrywki. Escaper room stały się tak popularne, że coraz większa ilość maluchów marzy o tym, by samodzielnie próbować w takim pokoju zagadek swoich sił. Wobec tego śmiało można powiedzieć, że escape room na prezent będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o upominki dla dziecka.

5 powodów dla których escape room na prezent to świetny pomysł!

Jeśli rodzice zastanawiają się, dlaczego warto wybrać escape room na prezent, to te 5 powodów, powinny ich do tego przekonać:

  • Escape room pomoże rozwijać dziecku zdolność logicznego myślenia;
  • Escape room dostarczy dziecku odpowiedniej dawki adrenaliny;
  • Escape room to świetny pomysł, by maluch mógł bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół;
  • Można wybrać escape room, który zgodny jest z zainteresowaniami malucha - istnieją bowiem różne rodzaje escape roomów;
  • Escape room to przede wszystkim niesamowita zabawa i rozrywka.

Jak wybrać idealny escape room na prezent dla swoich bliskich?

Wspomniane już zostało, że istnieją różnorodne escape room'y, które nawiązują do odmiennych tematyk i scenerii. Wybierając więc escape room na prezent dla malucha, warto dołożyć wszelkich starań, by był on zgodny z jego zainteresowaniami. Dzięki temu z pewnością dziecko będzie próbowało go przejść z ogromną przyjemnością.


Lubisz rozwiązywać zagadki? Zapisz się do Escape Roomu! Sprawdź dostępne pokoje na stronie spaced-out.pl


Mając na uwadze wydarzenia z innych tego typu placówek bardzo mocno kładziemy nacisk na zasady bezpieczeństwa. Promowane przez nas pokoje zostały sprawdzone pod względem przepisów pożarowych i posiadają stosowne atesty. Zapraszamy do bezpiecznej zabawy!