Escape room w stylu Stranger Things

Autor artykułu user2 - 10-08-22

escape room stranger things

Escape room w stylu stranger things to rozrywka ciesząca się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Znany, kultowy serial wdarł się także w świat tajemniczy pokojów. Co warto o nim wiedzieć? Jak właściwie się przygotować i czy każdy może brać udział w takiej zabawie? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Ciekawi? Zaczynamy! 

Jak się przygotować?

Escape room w stylu stranger things to pokój pełen tajemnic oraz magicznych zjawisk. Warto właściwie przygotować się przed podjęciem tego typu rozrywki. Zdecydowanie dobrym posunięciem będzie odświeżenie sobie fabuły oraz najważniejszych momentów kultowego dzieła kinematografii. Co więcej, warto stworzyć zgrany, dobrze współpracujący ze sobą zespół osób. 

Czy escape room jest trudny?

Escape room stranger things jest pokojem o zróżnicowanym poziomie trudności. W praktyce oznacza to, że znajdują się w nim zadania do rozwiązania o łatwym, średnim i trudnym poziomie trudności. Dzięki temu "inspirujące" zajęcie dla siebie i odpowiednią zagadkę odnajdzie dla siebie zarówno gracz liczący na wysoki poziom trudności, jak również najmłodsi uczestnicy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z escape room. Zgrany zespół osób, które zajmują się poszczególnymi zadaniami sprawi, że rozwiązaniem wszystkich zadań będzie do wykonania, a uczestnicy szczęśliwie wydostaną się z zamkniętego pokoju pełnego świata Stranger Things.

Czy escape room jest odpowiedni dla dzieci?

Bardzo wielu rodziców zastanawia się, czy escape room w stylu stranger things jest miejscem odpowiednim dla dzieci. Odpowiedź jest twierdząca, z pewnym jednak ograniczeniem. To miejsce przeznaczone dla dzieci, które osiągnęły 7 rok życia. Mniejsze Maluchy mogą odczuwać dyskomfortu z przebywania w zamkniętym pokoju, nie rozumiejąc całej idei escape room. 

Szukasz doskonałej rozrywki, która miło pozwoli spędzić czas w gronie rodziny czy przyjaciół? Postaw na escape room w stylu stranger things, a z całą pewnością nie będziesz mógł żałować podjętej decyzji. 


Lubisz rozwiązywać zagadki? Zapisz się do Escape Roomu! Sprawdź dostępne pokoje na stronie spaced-out.pl


Mając na uwadze wydarzenia z innych tego typu placówek bardzo mocno kładziemy nacisk na zasady bezpieczeństwa. Promowane przez nas pokoje zostały sprawdzone pod względem przepisów pożarowych i posiadają stosowne atesty. Zapraszamy do bezpiecznej zabawy!