Escape room w stylu Minecraft

Autor artykułu user2 - 29-08-22

escape room minecraft

Escape Room cieszą się dużą popularnością. Nie tylko wśród osób dorosłych. Również rodzice z dziećmi korzystają z takich miejsc, gdzie czekają na nich niesamowite przygody. Do wyboru są pokoje zagadek o różnej tematyce, o różnym poziomie trudności. Jedna z ciekawszych propozycji to escape room Minecraft.

Jak się przygotować?

Czy potrzebne jest specjalne przygotowanie? Tak naprawdę to nie. Fakt, warto znać dobrze tą grę. Aczkolwiek, jeżeli ktoś nie zna tej gry, ma i tak duże szanse na to, aby poradzić sobie z zagadkami, jakie czekają na niego na miejscu. Zresztą, nie można mówić o tym, że będzie się tam samemu. Przecież escape room to rozrywka dedykowana przynajmniej dla kilku osób.

Przykładowy scenariusz

Opierać się będzie w całości na tej popularnej grze. Na samym początku na pewno trzeba będzie dobrać takie narzędzia, które staną się pomocą podczas rozwiązywania kolejnych zagadek. Uwaga! Trzeba wykazać się nie lada uwagą. Do wyboru są różnorodne narzędzia - część z nich jest dekoracją. Które to dokładnie elementy? Gracze będą musieli sami podjąć decyzję.

Co jest ważne? W pewnym momencie będzie graczy będzie wspomagać sztuczna inteligencja. Jest to konieczne do tego, aby poradzić sobie z kolejnymi zagadkami. Mogłoby się bowiem okazać, że rozwiązywanie pewnych zagadek trwa za długo. Finalnie przewidzianych sześćdziesiąt minut mogłoby okazać się za mało.

Jak wygląda escape room w stylu Minecraft?

Jak świat, który można spotkać w tej popularnej grze na konsole lub na telefon. Na pewno spotkać tam można dużą ilość kwadratów. Są one elementem charakterystycznym tej rozgrywki. Do wyboru jest tak naprawdę kilka escape room o tej tematyce. Część z nich dedykowana jest tylko dla dorosłych, a część dla dzieci. Poziom skomplikowania jest różny. Nawet jeżeli osoba dorosła nie ma doświadczenia z tą grą, nie powinna się niczym przejmować. Z pomocą innych osób będzie w stanie poradzić sobie z czekającymi wyzwaniami. Escape room Minecraft to miejsce, jakie warto odwiedzić, aby przenieść się do świata gry komputerowej.


Lubisz rozwiązywać zagadki? Zapisz się do Escape Roomu! Sprawdź dostępne pokoje na stronie spaced-out.pl


Mając na uwadze wydarzenia z innych tego typu placówek bardzo mocno kładziemy nacisk na zasady bezpieczeństwa. Promowane przez nas pokoje zostały sprawdzone pod względem przepisów pożarowych i posiadają stosowne atesty. Zapraszamy do bezpiecznej zabawy!