Escape room w stylu Indiana Jones

Autor artykułu user2 - 24-07-22

escape room indiana jones

Escape room to popularne pokoje zagadki, w których grupa osób musi rozwikłać wiele tajemnic w określonym czasie, by udało jej się wydostać z zamkniętej przestrzeni. Wśród wielu popularnych motywów, jednym z najbardziej lubianych jest escape room w stylu Indiana Jones. Co warto o nim wiedzieć? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Poznaj sekrety escape room Indiana Jones!

Escape room Indiana Jones przeznaczony jest dla miłośników przygód oraz fascynatów pradawnych kultur. Odnaleźć możemy w nim wiele, niezwykłych i tajemniczych przedmiotów. Opustoszała dżungla, a w niej opuszczony, zapomniany grobowiec, który skrywa wiele zagadek do rozwiązania to jedna z głównych dekoracji. Czy owy okaz nie obdaruje nas cennymi skarbami, o których zapomniała ludzkość bądź nie mogła się do nich dostać?.

Ucieczka z pokoju Indiana Jones – jak to się robi?

Jak wydostać się z escape room Indiana Jones, by nie zostać w nim uwięzionym na wieki? Do naszej dyspozycji oddano godzinę, by rozwiązać wszystkie zagadki i szczęśliwie opuścić tajemniczy pokój. By rozwiązać zadania, grupa osób musi wykazać się doskonałą współpracą, logicznym myśleniem, jak również spostrzegawczością. Co więcej, przyda się także szybka umiejętność łączenia ze sobą faktów, które na pierwszy rzut oka nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Dzięki przygotowanym zadaniom każdy z nas będzie mógł się poczuć jak prawdziwy badacz pradawnych cywilizacji, a ich rozwikłanie zwróci nam wolność. Escape room Indiana Jones to doskonała rozrywka dla całej rodziny. 


Lubisz rozwiązywać zagadki? Zapisz się do Escape Roomu! Sprawdź dostępne pokoje na stronie spaced-out.pl


Mając na uwadze wydarzenia z innych tego typu placówek bardzo mocno kładziemy nacisk na zasady bezpieczeństwa. Promowane przez nas pokoje zostały sprawdzone pod względem przepisów pożarowych i posiadają stosowne atesty. Zapraszamy do bezpiecznej zabawy!