Escape room w stylu kosmicznym

Autor artykułu user2 - 06-10-22

escape room kosmos

Escape room kosmos cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób, które wybierają tego rodzaju rozrywki na samodzielną, jak i zespołową zabawę. Tajemnicze zadania do wykonania rodem z kosmosu sprawiają, że rozrywka jest zarazem niezwykle fascynującą przygodą. Przyjrzyjmy się popularnym motywom escape room z bliska. Ciekawi? Zaczynamy! 

Jak escape room w stylu kosmicznym może wyglądać?

Escape room kosmos to prawdziwa gratka dla miłośników galaktyki. Tajemnicze pokoje urządzone w kosmicznym stylu obfitują w bardzo wiele ciekawych rekwizytów. Kosmiczne rakiety, planety, droga mleczna czy gwiazdozbiory to ich stałe elementy.

Co więcej, wśród nich ukryte zostały zadania do wykonania, które pozwalają nam na wydostanie się z pełnych przygód przestrzeni. Ciekawe, kosmiczne wiadomości od innych istot żywych, które wiodą spokojny żywot na innych planetach czy pradawne zapiski, które wskazują drogę do wyjścia to jedne z elementów każdego tajemniczego pokoju urządzonego w tematyce kosmicznej. Ukryte zagadki muszą zostać rozwiązane- inaczej pozostaniemy w pokoju już na wieki...

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze escape room kosmicznego?

Escape room kosmos to szeroka, różnorodna gama wielu rozrywek oddanych do naszej dyspozycji. Na co jednak warto zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru konkretnego pokoju zabaw? Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę wiek uczestników zabawy.

Jeśli chcemy pobawić się całą rodziną, i w zabawie będą uczestniczyć dzieci w wieku od 7 lat, warto zwrócić uwagę, czy dany pokój dedykowany jest dla najmłodszych graczy. W przeciwnym razie zadania do wykonania mogą znacznie wykraczać poza poziom trudności dla dzieci bądź zawierać niebezpieczne przedmioty. Co więcej, wybierając escape room kosmos należy przeanalizować jego wyposażenie jak również czas, który przewidziany jest na zabawę i rozwiązanie zagadek dla jednej grupy. To sprawi, że wybrany escape room spełni naszego oczekiwania i pozwoli na doskonałą, niezapomnianą rozrywkę, która pozostanie w naszej pamięci na długi czas. 

 

 


Lubisz rozwiązywać zagadki? Zapisz się do Escape Roomu! Sprawdź dostępne pokoje na stronie spaced-out.pl


Mając na uwadze wydarzenia z innych tego typu placówek bardzo mocno kładziemy nacisk na zasady bezpieczeństwa. Promowane przez nas pokoje zostały sprawdzone pod względem przepisów pożarowych i posiadają stosowne atesty. Zapraszamy do bezpiecznej zabawy!